Jak začít hrát?

Je to jednoduché. V první řadě musíš založit nový tým.Pak stačí jen pozvat ostatní hráče a to buď přes email, nebo jim pošli vygenerovaný odkaz. Jakmile jste alespoň čtyři, můžete začít hrát. Záleží na vás, jestli raději hrajete v pevných týmech, nebo se střídáte. Můžete si také v rámci týmu nastavit na kolik se hraje zápasů a kolik je potřeba golů k výhře.

Stáhnout mobilní aplikaci

Pokud chcete využívat všechny funkce naší webové stránky, doporučujeme vám stáhnout si naši mobilní aplikaci. Aplikace je k dispozici pouze na telefony s Androidem. Pro stažení aplikace klikněte na odkaz níže.

Získat z
GOOGLE PLAY
Připravujeme na
APP STORE

Proč hrát s námi?

Zdarma

Aplikace je nabízena zcela zdama. Pokud se vám líbí, můžete její vývoj podpořit.

Komentáře

Zápasy můžete komentovat a navíc online vidíte průbeh právě hraných zápasů.

Responzivní

Funguje dobře v mobilním telefonu i na počítači. Dá se nainstalovat jako aplikace do telefonů a tabletů s Anroidem i iOS.

Trofeje

Hraním získáváte zkušenosti a achievementy.

Statistiky

Můžete sledovat jak se zlepšujete.

Pravidelné aktualizace

Aplikace se neustále vyvíjí. Chybí Vám něco?Napiště nám!Aplikace je nabízena zcela zdama. Pokud se vám líbí, můžete její vývoj podpořit.

O vzniku Fooswars

Stolní fotbálek najdete ve spoustě kancelářích po celé české republice. Fooswars v jedné takové vznikal a rozvíjel se už více než dva roky. Je to projekt vytvořený pro zábavu a ve volném čase. Postupně se ale rozrozstl o spoustu funkcí a tak přišel čas se o něj podělit.

Aplikace je nabízena zcela zdarma, pokud se vám však líbí a chtěli by jste její vývoj podpořit, nebo se do něj i zapojit, napiště nám.

Kolik nás už hraje?

37
Týmů
534
Hráčů
4843
Zápasů
174912
Zapsaných gólů

Máš dotaz? Napiš nám!